Yamaha MY8-LAKE Lake processing card

Yamaha MY8-LAKE

Lake processing card

Varenr: MY8-LAKE
40 031,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
Ikke på lager (21 dager)
BeskrivelseDokumenter
Beskrivelse

Yamaha – MY-serien / Lake-prosesseringskort

Live · Installasjon

Yamaha MY8-LAKE – konfigurerbart Lake-prosesseringskort for høyttalerstyring

MY8-LAKE er et konfigurerbart prosesseringskort med Lake-teknologi for høyttalerstyring, som settes inn i en kompatibel Yamaha digitalmikser. Kortet kan kjøres i Mesa-modus med 8 innganger/8 utganger for systemEQ, i Contour-modus med 4 innganger/12 utganger for crossover, eller i en kombinasjon av begge. Signalbehandlingen skjer med 24-bit oppløsning og 96 kHz intern samplerate, og kortet støtter 44,1 kHz, 48 kHz og 88,2 kHz samplerate på inngangssiden. Kortet har over 1 000 høyttalerpresetter innebygd og kan måles og stilles inn med Smaart.


Oppløsning
24
bit
Intern samplerate
96
kHz
Mesa-modus
8/8
inn/ut, EQ
Contour-modus
4/12
inn/ut, crossover
Høyttalerpresetter
1 000+
innebygd
Tilkoblinger
2
D-sub 25p + RJ-45

Prosessering og modi

MY8-LAKE kan settes i Mesa-modus med 8 innganger og 8 utganger for systemEQ, i Contour-modus med 4 innganger og 12 utganger for crossover-deling, eller i en kombinasjon av de to modiene etter behov. All signalbehandling skjer internt med 24-bit oppløsning og 96 kHz samplerate, mens kortet på inngangssiden også støtter 44,1 kHz, 48 kHz og 88,2 kHz. Kortet har over 1 000 høyttalerpresetter innebygd for rask oppsett av et bredt spekter av systemer.

Tilkobling og styring

Kortet kobles til med én D-sub 25-pin AES/EBU-kontakt og én RJ-45-kontakt, og settes inn i insert-punktene på en kompatibel Yamaha digitalmikser. MY8-LAKE er kompatibelt med Smaart måleprogramvare for høyttalerinnstilling, og styres samlet med Lake Controller-programvaren sammen med andre Lake-enheter i systemet.


Nøkkelspesifikasjoner

TypeLake-prosesseringskort
Mesa-modus8 inn / 8 ut (systemEQ)
Contour-modus4 inn / 12 ut (crossover)
Oppløsning24 bit
Intern samplerate96 kHz
Støttet inngangs-samplerate44,1 / 48 / 88,2 kHz
Tilkobling1 × D-sub 25-pin (AES/EBU), 1 × RJ-45
Høyttalerpresetterover 1 000
ProgramvareLake Controller, kompatibel med Smaart
ProduktkodeMY8-LAKE

MY8-LAKE passer for live- og installasjonssystemer som trenger Lake-basert høyttalerprosessering direkte i miksepulten.

Dokumenter
61715