SRS DMX Projector shutter 5 pin, DMX or manual switch (Add Blade) SRS DMX Projector shutter 5 pin, DMX or manual switch (Add Blade)

SRS DMX Projector shutter 5 pin, DMX

or manual switch (Add Blade)

Varenr: 929002
5 651,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
Ikke på lager (20 dager)
BeskrivelseTeknisk infoDokumenter
Beskrivelse

SRS – Prosjektor-shutter

Scene/kino · Prosjektor-blackout

SRS DMX Projector Shutter – dowser for full blackout i projeksjonsområdet

DMX Projector Shutter er en kompakt dowser som skaper full blackout i projeksjonsområdet, og kan brukes sammen med alle typer prosjektorer. Enheten styres via DMX-signal, USB fra en datamaskin eller en manuell bryter med 3- eller 5-pin DMX-kabel. DMX-inngangen er optisk isolert og beskyttet med transiler. Shutteren leveres med monteringsstropper, M10-gjenge for C-clamp og festepunkter for sikringswire, og krever en separat blad (blade) i aluminium – tilgjengelig i tre størrelser.


Gjengedimensjon
M10
C-clamp
Bladstørrelser
3
stk

Bruk og styring

Shutteren skaper en ekte blackout i projeksjonsområdet og kan brukes med alle typer prosjektorer. Den styres via DMX-signal, USB fra en datamaskin, eller en manuell bryter tilkoblet med 3- eller 5-pin DMX-kabel.


Tilkobling og beskyttelse

DMX-inngangen er optisk isolert og beskyttet med transiler, slik at styresignalet er skjermet fra støy og transienter i riggen.


Montering og blad

Enheten leveres med monteringsstropper, M10-gjenge for C-clamp og festepunkter for sikringswire. Shutteren krever en separat blad (blade) i aluminium av høy kvalitet, tilgjengelig i tre størrelser for å passe alle prosjektortyper.


Nøkkelspesifikasjoner

FunksjonBlackout/dowser for prosjektor
StyringDMX, USB, eller manuell bryter
DMX-tilkobling3- eller 5-pin, optisk isolert
BeskyttelseTransil-beskyttet DMX-inngang
MonteringMonteringsstropper, M10-gjenge for C-clamp
SikringFestepunkter for sikringswire
Blad (blade)Kreves separat, aluminium, 3 størrelser
Produktkode929002

DMX Projector Shutter passer for kino- og prosjeksjonsrigger som trenger pålitelig, fjernstyrt blackout uavhengig av prosjektortype.

Teknisk info

Produktinformasjon

Type Projector shutter


Dokumenter
10942