Sennheiser – Evolution Wireless / Mikrofonhode
Live · Scene · Vokal
Sennheiser MMK 965-1 BK – kondensator mikrofonhode med switchbar retningskarakteristikk
MMK 965-1 BK er et mikrofonhode med stor membran og ekte kondensatorkapsel, som gir en kraftfull lyd med høy detaljrikdom. Takket være dual-membran-teknologi kan retningskarakteristikken enkelt byttes mellom kardioide og superkardioide for stor allsidighet. Hodet er kompatibelt med alle håndsendere i ew G3-, 2000- og Digital 9000-serien, og kan monteres uten verktøy på få sekunder.
Kapsel og lydkarakter
Den store kondensatormembranen gir en kraftfull og detaljert lyd, og dual-membran-teknologien gjør det mulig å bytte mellom kardioide og superkardioide retningskarakteristikk etter behov.
Kompatibilitet og montering
MMK 965-1 BK er kompatibelt med alle håndsendere i ew G3-, 2000- og Digital 9000-serien, og monteres uten verktøy på få sekunder.
Nøkkelspesifikasjoner
| Transducerprinsipp | Kondensator (stor membran) |
| Retningskarakteristikk | Kardioide/superkardioide (switchbar) |
| Kompatibilitet | ew G3, 2000 og Digital 9000 |
| Farge | Sort |
| Produktkode | MMK 965-1 BK |
MMK 965-1 BK passer for vokalister som ønsker et kraftfullt kondensatorhode med valgfri retningskarakteristikk på en evolution wireless-håndsender.