Obsidian Netron EN12-45

RDM, Artnet og sACN til RJ45 gateway

Varenr: 1330000068
11 354,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
Ikke på lager (0 dager)
BeskrivelseTeknisk infoDokumenter
Beskrivelse

Obsidian – Netron

AV over IP · Installasjon

Obsidian Netron EN12-45 – høytetthets Ethernet til RJ45 DMX-gateway, tolv porter

EN12-45 er en kraftig høytetthets Ethernet til DMX-gateway fra Obsidians Netron-serie, med tolv RDM-kompatible RJ45 DMX-porter. Enheten er enkel å konfigurere med et bredt utvalg av integrerte forhåndsinnstillinger og avanserte sammenslåings- og rutefunksjoner, og er godt egnet for live-produksjoner eller installasjoner som krever mange fysiske DMX-porter. Kontaktsluttere gir tilgang til forhåndsinnstillinger, rutinger, sammenslåinger og interne cues.


RJ45-porter
12
stk
Skjerm
1,8"
OLED
Interne cues
99
stk
Vekt
1,82
kg

Styring og programvare

EN12-45 tilbyr fabrikk- og brukerforhåndsinnstillinger samt tilpassbar ruting og sammenslåing av DMX-signaler. Enheten betjenes via en 1,8" fargeskjerm med dreieknapp, kan lagre 99 interne cues med fade- og forsinkelsestid, og fjernkonfigureres via et internt nettsted. Kontaktsluttere gir tilgang til forhåndsinnstillinger og cues, og NETRON CLU-programvaren håndterer fjernkonfigurasjon og fastvareoppdateringer. EN12-45 låser opp en 4-universers ONYX NOVA-lisens.

Tilkobling og nettverk

Foran har EN12-45 tolv optisk isolerte RJ45 DMX/RDM-porter (ESTA-kompatible) som er toveis for DMX inn og ut, med en fargeskjerm og dreieknapp for betjening. Bak finnes to låsbare RJ45 Ethernet-nettverksinnganger, ti kontaktsluttere på klemmerekke og låsbar strøminngang/-gjennomgang.


Nøkkelspesifikasjoner

TypeEthernet til RJ45 DMX/RDM-gateway (høytetthet)
Porter12 × RJ45 DMX/RDM (optisk isolert, ESTA-kompatibel)
Nettverk2 × RJ45 (låsbar)
ProtokollRDM, Art-Net, sACN
Skjerm1,8" OLED med dreieknapp
Interne cues99
Mål (L×B×H)482,5 × 146,4 × 44 mm
Vekt1,82 kg
Strømforsyning100–240 V, 50/60 Hz, PoE 802.3af
GodkjenningercETLus / CE / IP20
Medfølger1,5 m låsbar strømkabel (EU-versjon)
Produktkode1330000068

EN12-45 passer for installatører som trenger høy DMX-porttetthet via RJ45 og fleksibel ruting i én rackmontert enhet.

Teknisk info

Produktinformasjon

Type EtherDMX Nodes


Dokumenter

 


SIST SETTE PRODUKTER


42034