Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS POLE (3 section) Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS POLE (3 section) Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS POLE (3 section) Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS POLE (3 section) Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS POLE (3 section)

Doughty T84251 4.6M TELESCOPIC OPERATORS

POLE (3 section)

Varenr: T84251
3 506,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
Bestillingsvare (20 dager)
BeskrivelseTeknisk infoDokumenter
Beskrivelse

Doughty – Grip-utstyr

Scene · Studio · Rigging

Doughty Operators Pole 1 800–4 500 mm – teleskopisk operatørstang i aluminium, 3 seksjoner

Operators Poles er lette teleskopiske operatørstenger i aluminium fra Doughty, tilgjengelig i fem lengder med en krok i den ene enden. Stengene er designet for bruk sammen med Doughtys pantografer og stangbetjente lanterne-galger (yoke arms), og leveres i en anodisert gull-finish. Denne varianten har tre seksjoner og strekker seg fra 1 800 til 4 500 mm.


Lengde
1 800–4 500
mm
Seksjoner
3
stk

Konstruksjon og materiale

Operatørstangen er laget i lett aluminium og er teleskopisk med tre seksjoner, slik at den kan justeres i lengde og låses ved ønsket utstrekning. Den har en krok i den ene enden og en anodisert gull-finish. Denne varianten strekker seg fra 1 800 til 4 500 mm.

Bruk og kompatibilitet

Stangen er designet for bruk sammen med Doughtys pantografer og stangbetjente lanterne-galger (yoke arms), der den brukes til å heve, senke eller vinkle utstyr manuelt fra bakken. Krokenden gjør det enkelt å gripe fatt i betjeningspunktet på utstyret.


Nøkkelspesifikasjoner

Lengde, sammenslått–utstrukket1 800–4 500 mm
Seksjoner3 stk
EndebeslagKrok i én ende
MaterialeAluminium
FinishGull, anodisert
ProduktkodeT84251

Operators Pole passer for riggere og teknikere som betjener pantografer og lanterne-galger manuelt fra scenegulvet.

Teknisk info

Produktinformasjon

Lengde 4,6m
Type Studio Rail


Dokumenter

 


SIST SETTE PRODUKTER


69015