Doughty – Klemmer og koblinger
TÜV-sertifisert · Scene · Rigging
Doughty Atom Snapper Clamp 32 mm – klemme med 16 mm spigot, sort
Atom Snapper Clamp er en klemme i ekstrudert aluminium med høy strekkfasthet, laget for rør med diameter 32 mm (1¼"). Klemmen er 30 mm bred, har en arbeidslast (WLL) på 100 kg og er fabrikkmontert med en 16 mm spigot. Den er formet for å ikke skade tau og snorer, og egner seg derfor godt til dekortruss. Denne varianten har sort overflate og er TÜV-sertifisert.
|
WLL
100
kg
|
|
Rørdiameter
32
mm
|
|
Klemmebredde
30
mm
|
|
Spigot
16
mm
|
Konstruksjon og materiale
Atom Snapper Clamp produseres i ekstrudert aluminium med høy strekkfasthet, dimensjonert for rør med 32 mm (1¼") diameter og med en arbeidslast på 100 kg. Klemmen er 30 mm bred og leveres fabrikkmontert med en 16 mm spigot, klar for montering av lett utstyr. Denne varianten har sort overflate. Klemmen er TÜV-sertifisert.
Bruk og kompatibilitet
Den 16 mm spigoten gjør klemmen kompatibel med utstyr og beslag som er dimensjonert for denne spigotstørrelsen. Atom Snapper Clamp er formet for å ikke skade tau og snorer under montering, og egner seg godt til dekortruss og annen lettere rigging. Passer rør med diameter 32 mm (1¼").
Nøkkelspesifikasjoner
| WLL (arbeidslast) | 100 kg |
| Rørdiameter | 32 mm (1¼") |
| Klemmebredde | 30 mm |
| Spigot | 16 mm |
| Farge | Sort |
| Materiale | Ekstrudert aluminium |
| Antall i pakke | 10 |
| Produktkode | T5885001 |
Atom Snapper Clamp passer for riggere som trenger en kompakt 32 mm-klemme med 16 mm spigot til dekortruss.