Doughty T45761 MRS Drop arm T stykke 250mm Black Doughty T45761 MRS Drop arm T stykke 250mm Black Doughty T45761 MRS Drop arm T stykke 250mm Black

Doughty T45761 MRS Drop arm T stykke

250mm Black

Varenr: T45761
1 360,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
1 På lager
BeskrivelseTeknisk infoDokumenter
Beskrivelse

Doughty – Rigging

Scene · Studio · Rigging

Doughty Modular Tee 250 mm – aluminiums-T-stykke for lanterne-drop, sort

Modular Tee 250 mm er et lite T-stykke i aluminium fra Doughtys modulære riggsystem, typisk brukt sammen med extensions for å bygge lanterne-drops. Røret har en diameter på 48 mm og delen har en WLL på 100 kg. Et eget spor er beregnet for sikringswire (safety bond). Produktet leveres med en konisk pinne, men uten kobling, og denne varianten er i sort.


WLL
100
kg
Rørdiameter
48
mm
Lengde
250
mm

Konstruksjon og materiale

T-stykket er produsert i aluminium og inngår i Doughtys modulære riggsystem for 48 mm rør. Med en arbeidslast (WLL) på 100 kg og en rørdiameter på 48 mm er det dimensjonert for lette lanterne-oppheng. Delen er 250 mm lang og leveres med en konisk pinne, men uten kobling – kobling må bestilles separat. Fargen på denne varianten er sort.

Bruk og kompatibilitet

Modular Tee 250 mm brukes typisk sammen med Doughtys modulære extensions for å bygge opp drop arms til lanterner. Et eget spor er beregnet for sikringswire (safety bond), slik at armaturen sikres i tillegg til hovedopphenget. Delen kobles til øvrige modulkomponenter med konisk pinne og passer i systemer basert på 48 mm rør.


Nøkkelspesifikasjoner

WLL (arbeidslast)100 kg
Rørdiameter48 mm
Lengde250 mm
MaterialeAluminium
FargeSort
Leveres medKonisk pinne (uten kobling)
ProduktkodeT45761

Modular Tee 250 mm passer for riggere som bygger korte lanterne-drops i Doughtys modulære 48 mm-system.

Teknisk info

Produktinformasjon

Farge Sort
Type Modulære drop arms og H-rammer


Dokumenter
7831