Doughty T194011 Corner With Through Tube CORNER WITH THROUGH TUBE Doughty T194011 Corner With Through Tube CORNER WITH THROUGH TUBE Doughty T194011 Corner With Through Tube CORNER WITH THROUGH TUBE

Doughty T194011 Corner With Through Tube

CORNER WITH THROUGH TUBE

Varenr: T194011
544,-eks mva.
Logg inn for å se dine nettopriser.
Ikke kunde? Søk om kundestatus.
Ikke på lager (20 dager)
BeskrivelseTeknisk infoDokumenter
Beskrivelse

Doughty – Rør og fittings

Scene · Studio · Rigging

Doughty Speedrail Corner With Through Tube – hjørnekobling med gjennomgående rør

Speedrail Corner With Through Tube er en hjørnekobling i magnesiumlegering fra Doughtys Speedrail-serie, dimensjonert for 48 mm rør. Fittingen danner et 90 graders hjørne der det vertikale røret går helt gjennom fittingen, i stedet for å stoppe i en sokkel. Den er ikke lastklassifisert (WLL) og har sølvfarget overflate.


Konstruksjon og materiale

Corner With Through Tube er støpt i magnesiumlegering og dimensjonert for 48 mm rør. I motsetning til en vanlig hjørnefitting er den bygget rundt et gjennomgående vertikalt rør, mens det horisontale røret festes til fittingen i 90 graders vinkel. Dette gir et sterkere, mer kontinuerlig vertikalt element gjennom hjørnet.

Bruk og kompatibilitet

Fittingen brukes i hjørner der det er ønskelig at det vertikale røret går ubrutt gjennom konstruksjonen, for eksempel i søyler eller ben på et understell. Den er kompatibel med Doughtys øvrige 48 mm Speedrail-fittings og monteres med standard settskrue.


Nøkkelspesifikasjoner

WLL (arbeidslast)Ikke lastklassifisert
Rørdiameter48 mm
MaterialeMagnesiumlegering
OverflateSølv
FargeSølv
ProduktkodeT194011

Corner With Through Tube passer for riggere som trenger et hjørne med et ubrutt, gjennomgående vertikalt rør.

Teknisk info

Produktinformasjon

Type Speedrail


Dokumenter
37366